У ЗМІ розповіли, для чого окупанти забираюь у людей землі на тимчасово окупованих територіях

фото: daily.com.ua

фото: daily.com.ua

У людей та бюджетних установ забрали вже 40 га, пише 5 канал.

Командування російсько-окупаційних військ нарощує масштаби бойової підготовки з’єднань 1 та 2 АК, у тому числі так званого мобілізаційного резерву, а тому «залучають» землю місцевого населення під полігони. Про таке повідомив речник Міноборони Максим Праута з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України.

У ГУР повідомили: «Підготовку резервістів передбачається здійснювати на постійній основі, що потребує додаткових місць, територій для їх розміщення і тренування. У зв’язку з цим противником здійснюється збільшується кількість та розширюється площа територій дислокації об’єктів навчальної і матеріальної бази на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей».

У розвідці також додали: «Так, з початку жовтня цього року так звані «органи виконавчої влади» у місцевого населення та бюджетних установ вилучила земельні ділянки площею 40 га для використання їх у якості військових полігонів російсько-окупаційних військ. Це викликало численні прояви обурення та зростання протестних настроїв місцевого населення проти російського окупаційного режиму».

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook