«У житті варто займатися тим, що дає радість і задоволення», — фахівець центру зайнятості (Фото)

біржа-nПриклад успішної людини, яка не десь там, далеко, а тут, перед тобою, запалює надію у безробітних, доводить, що і у них все буде гаразд.

Таким принципом вирішили керуватися у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Там ще з серпня 2011 року при гендерному центрі функціонує жіночий клуб «Гармонія». Ідея його створення визріла на одному із семінарів для жінок.

Читайте також. Переселенцям розповіли, якою роботою їх можуть забезпечити у Тернополі

Обговорюючи можливості самореалізації, самопошуку та працевлаштування, учасниці семінару дійшли висновку, що така колегіальна робота сприятиме розвитку комунікативних здібностей, подоланню особистісних бар’єрів, розширенню професійного кругозору, інформаційній обізнаності в питаннях ринку праці. Отож, жіночий клуб почав діяти. Теми засідань завжди враховують побажання відвідувачів.

Теми щоразу обговорювали різні: «Постановка життєвих цілей», «Формування позитивної життєвої позиції», «Управління конфліктними ситуаціями», «Цілісний Я-образ людини як запорука її успішності в житті», «Як почувати себе щасливою жінкою», «Здоров’я та професійна діяльність жінки», «Лише я керую своїм життям і своїм часом» тощо.

Читайте також. Підволочиськ: за сприяння центру зайнятості вже працевлаштували 740 осіб

Серед гостей, які відвідували й відвідують засідання «Гармонії», представники малого та середнього бізнесу, громадські та державні діячі, спортсмени і просто активні люди.

Так, на одному із зібрань на тему «Гендерна рівність — запорука соціальної справедливості» багаторазова призерка з всеукраїнських та міжнародних змагань, чемпіонка світу з пауерліфтингу Лілія Проць власним прикладом переконувала безробітних жінок у тому, що мета та велике бажання її досягнути обов’язково гарантують успіх.

- Часто запрошуємо на засідання клубу практикуючого психолога Любов Медведь, — каже заступник начальника відділу довідково-інформаційної роботи з населенням Тернопільського міськрайцентру зайнятості Інна Лісовська. – Цей фахівець переконливо розповідає жінкам, що у житті варто займатися тим, що дає радість і задоволення, адже саме тоді людина почувається щасливою.

Читайте також. Підволочиськ: безробітні шукають себе у бізнесі, здебільшого – у торгівлі

Про місце і роль громадських організацій у суспільстві, про те, як не впасти у відчай, мобілізувати власні сили, сформувати активну життєву позицію у клубі вели мову представники Тернопільського міського жіночого клубу «Відродження нації» Оксана Шлюсар та Зоряна Барчук, «Молодіжного центру працевлаштування» Христина Білінська, «Обласної асоціації жінок» Марія Мацук, міської організація Товариства Червоного Христа Тетяна Лех.

Велику увагу приділяє «Гармонія» висвітленню тем, пов’язаних з кар’єрою, розвитком бізнесу. Почуте особисто, з перших уст від успішних леді-керівників спонукає тих жінок, які поки без роботи, на активніший пошук свого професійного місця в житті. Приміром, Ольга Бородіна, керівник ТОВ «Ательє мод «Люкс» (м. Тернопіль), очолила колектив майже у пенсійному віці і у той же час сіла за кермо автомобіля. Не побоялися кардинально змінити свої долі й відомі бізнес-леді Ольга Гондз та Оксана Бойсюк, які досягли значних висот, розвиваючи власні хобі.

Але «родзинкою» засідань жіночого клубу є зустрічі зі знаними чоловіками. Їхні думки, поради, рекомендації викликають особливу зацікавленість у членкинь «Гармонії». Так, захоплено слухало жіноцтво молодого і талановитого практикуючого психолога, ізотерика Романа Шептицького, чемпіона світу з бодібілдингу та фітнесу Віктора Мацикура, учасника телевізійного шоу, який увійшов у десятку найкращих кухарів-аматорів, Віталія Барилка.

Діяльність жіночого клубу при Тернопільському міськрайцентрі зайнятості дозволила розширити спектр послуг, які  надає служба зайнятості, підтримати жінок у важкий період безробіття і спонукати їх до роботи над собою, пошуків внутрішніх ресурсів, розвитку талантів, що в кінцевому підсумку приведе до утвердження себе і в професії, і в особистому житті.

Довідково. За час роботи клубу вже відбулося 35 засідань. Понад 500 жінок зі статусом безробітного були учасницями різних профінформаційних та орієнтаційних заходів.

Софія Левицька

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook