У Житомирській ОТГ прийняли бюджет на наступний рік, який назвали соціально спрямованим

фото: Житомирська міська рада

фото: Житомирська міська рада

У новий 2019-й рік Житомирcька об’єднана територіальна громада  увійде зі своєчасно прийнятим міським бюджетом. Основні показники головного фінансового документу міста доводять, що бюджет є збалансованим та забезпечить  економічний розвиток, а також буде соціально спрямованим, інформує Фейсбук Житомирської міської ради.

«Важливо, що в бюджеті на 2019 рік ми зберегли всі пріоритети 2018 року. Основні напрямки фінансування – охорона здоров’я, освіта та заходи з  енергоефективності», — прокоментував міський голова Сергій Сухомлин.

Якщо перейти на мову цифр, то загальний бюджет міської казни становитиме понад 3 мільярди гривень. Основними джерелами власних доходів бюджету є податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, податок на майно та акцизний податок.  Зростання ВВП зафіксоване на рівні 3%. У порівнянні з минулим роком, прогнозується зниження інфляції на 2,5% і вона очікується на рівні 7,4%.

Найбільше видатків міському бюджеті, передбачено на освіту — 39,0% (1066,9  млн. грн); 25,2%  (689,7 млн грн) бюджету буде спрямовано на соціальний захист житомирян, 11,2% (307,9 млн грн) – на галузь охорони здоров’я.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook