У Житомирі створили першу школу стартапів

фото: Укрінформ

фото: Укрінформ

Вона має назву «Noosphere Engineering School». Відкрили школу на базі Житомирського національного агроекологічного університету (ЖНАЕУ) завдяки співпраці навчального закладу з громадською організацією «Асоціація Ноосфера».

Відтак, Житомир став п’ятим містом після Дніпра, Києва, Рівного і Черкас, де з’явилася така лабораторія.

У власників нового закладу уже є перші досягнення.

Нещодавно тут створили космічний стартап, інформує журналістка Укрінформу Ірина Чириця.

До школи може прийти кожен охочий зі своєю ідеєю, знайти команду однодумців і створити корисний стартап.

Наразі там уже розробили перший успішний проєкт – інтерактивну пісочницю, яка допомагає дітям вивчати планети Сонячної системи, дорослих заспокоює, а хворим допомагає в реабілітації.

У школі акцентують, що перше правило для стартапера-початківця – це ідея та прагнення змінити те, що тебе не влаштовує у житті.

Сьогодні тут працюють над 5 стартапами і сподіваються, що вони зможуть стати конкурентними й популярними.

Перший успішний стартап, який створили у школі, якраз пов’язаний з тематикою космосу. Група студентів розробила на базі університету інтерактивну пісочницю «GalaSAND», яку передали у планетарій міста Дніпра. Ще один зразок залишився в інжиніринговій школі.

Студенти пригадують, що коли привезли свою розробку у Дніпро на фестиваль роботехніки та інновацій «BestRoboFest», біля неї в чергу шикувалися діти, а щойно вони відходили — одразу з’являлися дорослі.

Програмне забезпечення для інтерактивної пісочниці «GalaSAND» розробив третьокурсник ЖНАЕУ спеціальності «Комп’ютерні науки» Валентин Українець, який і розповів про спільний винахід.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook