У Зеленського прямо назвали Росію окупантом

ф1Росія довела, що вона є окупантом територій України, вирішивши роздати російські паспорти громадянам України на території самопроголошених «ДНР» і «ЛНР».

Про це заявивли у штабі Зеленського, розмістивши на сторінці Команди Зеленського у Фейсбук заяву з приводу підписання президентом РФ указу про видачу російських паспортів мешканцям окупованої частини Донбасу.

Читайте також: Окупований Донбас отримає паспорти РФ: Путін офіційно дав дозвіл (Документ)

Як заявили в штабі Зеленського, таким кроком Росія викрила себе як держава-агресор.

«Указом про видачу російських паспортів громадянам України, які перебувають на тимчасово непідконтрольних нашій державі територіях, Російська Федерація визнала свою відповідальність у якості держави-окупанта. Ці дії є ще одним наочним підтвердженням для світової спільноти справжньої ролі Росії, як держави-агресора, яка веде проти України війну.», — йдеться в заяві штабу обраного президента України.

Читайте також: Президент України зробив заяву через Указ Путіна про видачу паспортів РФ окупованому Донбасу (Відео, Текст)

Там наголосили, що указ Путіна «не наближає нас до вирішення основної мети — припинення вогню».

«Незважаючи на це, Україна буде робити все від неї залежне, аби захистити, надати належну допомогу та забезпечити права своїх громадян, які вимушені перебувати на окупованих територіях. Україна також розраховує на підтримку міжнародної спільноти у питанні захисту інтересів, прав та свобод українських громадян на тимчасово окупованих територіях, та розраховує на посилення дипломатичного і санкційного тиску на РФ», — заявили в штабі Зеленського.

Читайте також: «Цього ніколи не відбудеться при президентові Зеленському», — штаб обраного глави України про Донбас, Крим і РФ (Відео)

«Донбас — це Україна! — наголосили у штабі Володимира Зеленського.

Читайте також:Роман Донік про Зеленського: «Нічого особистого. На війні — як на війні»

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook