У Зеленського пояснили, чому незадоволені датою інавгурації: «Недержавницька позиція» (Відео)

Володимир Зеленський в ролі президента у серіалі

Володимир Зеленський в ролі президента у серіалі

20 травня о 10 годині у ВР відбудеться інавгурація Президента України Володимира Зеленського, хоч обранням саме цієї дати для церемонії у команді Зеленського незадоволені.

Про це заявив речник штабу Володимира Зеленського в ефірі ТСН Дмитро Разумков.

Читайте також: Стартував відлік часу до інавгурації: у «Голосі України» опублікували офіційні результати виборів Президента України

Дмитро Разумков назвав дві причини невдоволення командою Зеленського датою інавгурації.

Він пояснив, що вранці у понеділок, 20 травня, кортежі, що прибуватимуть під ВР створять транспортні проблеми в Києві, чого не було б у неділю, 19 травня. Крім того, заявив Разумков, частину іноземних гостей команда Зеленського запросила на інавгурацію на 19 травня і тепер закордонним політикам буде складно змінити свій графік.

«Частина фракцій і народних депутатів Ради показала черговий раз свій недержавницький підхід», — прокоментував Разумков рішення ВР призначити інавгурацію Президента України не на той день, на який хотів Володимир Зеленський.

Читайте також: У Зеленського назвали причину, чому наполягають на інавгурації саме 19 травня (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», Володимир Зеленський наполягав на дні інвгурації 19 травня.

Читайте також: Верховна рада призначила дату інавгурації Володимира Зеленського

ВР сьогодні, розглянувши кілька проектів рішення з різними датами церемонії, підтримала 315-ма голосами «за» проект постанови про призначення церемонії інавгурації на 20 травня.

Більше — у відео ТСН

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

коментарів: 2

  1. ПОГАНОМУ ТАНЦОРУ ЗАВЖДИ ЯЙЦЯ МІШАЮТЬ.

  2. Ще таких скандальних виборів не булою. Зе скандаліст почав із аналізів які не здав А Порошенко як слухняний здав їх два рази.ЦЕ не наступний президент а скандаліст.Потім стадіон а потім почав репетувати що йому не дають булаву.Це свідчить що людина не урівноважена скандальна мстива то що нас очікує сам бог знає.З таким президентом ми провалимося в прірву. То сміялися а зара плакати будемо.

TOP 100

Facebook