У Запоріжжі ветерани АТО пікетують Держгеокадастр і вимагають виділити їм земельні ділянки (Відео)

фото: 5 канал

фото: 5 канал

Під двері Держгеокадастру ветерани поклали шини та стоси паперів з офіційними відмовами.

Свою акцію протесту  називають мирною і безстроковою, повідомляє 5 канал.

Близько сотні ветеранів АТО та операції об’єднаних сил заблокували вхід до місцевого підрозділу Держгеокадастру з вимогою виділити їм земельні ділянки.

Мітинги влаштовують не вперше. Армійці нарікають: землю, гарантовану їм законом, не можуть отримати вже кілька років. Від місцевих чиновників отримують лише відписки.

Мітингарі вимагали зустрічі з новопризначеним головою Запорізької ОДА. Чиновник пообіцяв поспілкуватися з активістами лише за кілька днів, повідомив його речник.

Ігор Маринюк, організатор мітингу, говорить: «Ну, якщо губернатор не хоче до нас, будем тоді до Києва достукуватись, достукуватись до Києва. Хай приїде хтось від Зеленського, чи сам Зеленський приїде. У нас акція безстрокова, мирна. Маємо намір вирішити по землі всі питання».

Леван Шишинашвілі, директор департаменту комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА, говорить: «Цієї середи, 2 жовтня, АТОвці разом із радником голови ОДА мають намір відвідати Держгеокадастр, щоб зрушити розв’язання цього питання з місця. На цю зустріч вже запрошені учасники сьогоднішнього пікету».

Подробиці — у репортажі 5 каналу:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook