У Заліщиках освятили стелу із фотографіями Героїв «Небесної сотні» (Фото)

осн-nОсвятили стелу із зображеннями героїв, які загинули під час революційних подій у Києві, у Заліщиках, що на Тернопіллі.

Читайте також. Хресна хода вперше пройшла через площу Героїв Майдану (Відео, Фото)

Нагадаємо, вшанування Героїв «Небесної сотні» відбулося вчора, 30 березня. Близько трьохсот жителів міста зібралися у самому центрі міста, поруч із приміщенням райадміністрації.

Окрім того, на площі під відкритим небом демонстрували виставку фоторобіт про майдан 2013-2014 років тернопільського журналіста, головного спеціаліста держархіву області Ігоря Крочака, а також активіста майдану Михайла Воронського, депутата Заліщицької міської ради Василя Іванишина.

Читайте також. “Ті хлопці вже на Небесах і стежать за нами” – пам’яті “Небесної сотні” (Фото, Відео)

На урочинах вшанування, що відбувалися на сороковини з дня масової загибелі героїв, виступили, учасники подій у Києві 20 лютого. На вулиці Інститутській тоді були: Володимир Золотий, Ігор Крочак та інші.

- Не час зараз, коли на порозі нашого дому стоїть озброєний агресор влаштовувати помпезні нагородження, вшанування живих учасників Майданів, — вважає тернопільський фотограф Ігор Крочак. – Як на мене, потрібно перенести це на той час, коли ми усунемо спільною працею загрозу російського вторгнення на материкову частину України і визначимо дійсних достойників Майданів, а не поверхневих.

З промовами до зібрання звернулися міський голова Заліщиків Володимир Беневʼят, Василь Іванишин та інші. Фотовиставка відбулася за допомоги народного депутата України Івана Стойка.

Усі фото – Ігоря Крочака.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook