У вищому навчальному закладі на Тернопільщині виявили розтрату бюджетних грошей

податки - розрахунки, ручка, калькуляторЗагалом фінансових порушень виявили на майже 107 тисяч гривень.

Як повідомили в перс-службі Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області, порушення знайшли при ревізії.

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області під час планової ревізії державного навчального закладу «Чортківське вище професійне училище» виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 106,9 тис грн.

Зокрема, порушення законодавства при нарахуванні та виплаті заробітної плати працівникам та стипендії учням призвели до зайвої витрати 49,4 тис грн, внаслідок заниження вартості наданих послуг до спецфонду установи не надійшло 23,4 тисгрн власних надходжень.

Окрім того, установа допутила оплату ненаданих комунальних послуг, покриття за рахунок загального фонду витрат спеціального фонду, безпідставне списання пального, використання на поточні потреби коштів, які підлягали поверненню до бюджету, — загалом на суму 34,1 тис грн.

На трьох посадовців навчального закладу ревізори Держаудитслужби склали протоколи про адміністративні порушення, а про результати перевірки повідомили прокуратуру.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook