У Всеукраїнських змаганнях юних рятувальників школярі з Тернопільщини вибороли друге місце (Фото)

ф1Тернопільську область представляла команда школи №2 з райцентру Зборів.

Як повідомляє Управління ДСНСУ в Тернопільській області, серед 17-ти команд з 13 областей України представники Тернопільщини вибороли друге загальнокомандне місце, а також призові місця в індивідуальних заліках.

ф2

З 26 серпня до 4 вересня на базі Українського дитячого центру «Молода гвардія» в Одесі відбувався XV Всеукраїнський збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки», присвячений героям-рятувальникам, які загинули при ліквідації аварії на ЧАЕС та героям АТО.

За сприяння Управління ДСНС України у Тернопільській області, Зборівського районного методичного кабінету та райдержадміністрації, команду Тернопільської області представляли учні ЗОШ І-ІІІ ст. №2 міста Зборів під керівництвом вчителя фізичного виховання Василя Добромиля та тренера команди педагога-організатора Галини Запорожець.

ф3

Збір-змагання проводився з метою формування у дітей та молоді культури безпеки життєдіяльності, мотивації до здорового способу життя і безпечної поведінки, виховання патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей у підростаючого покоління, сприяння фізичному розвитку молоді, популяризації руху юних рятувальників та пропаганди професії рятувальника.

ф4

У ході змагань команди демонстрували уміння діяти в надзвичайних ситуаціях природного та техногенного характеру, здатність до рятувальних дій із застосуванням альпіністського та спеціального рятувального спорядження, проведення пошуково-рятувальних робіт у гірській місцевості, природному середовищі, на акваторії: виконували спеціальні завдання з пошуку, деблокування, надання домедичної допомоги та транспортування постраждалих з використанням найпростіших механізмів та пристроїв аварійно-рятувального призначення, відпрацьовували спеціальні вправи з радіаційно-хімічного захисту, пожежно-рятувальних та інженерних робіт в умовах задимлення, високих температур і висоти з використанням засобів індивідуального захисту, комплектів спеціальної обробки, пожежних, гідравлічних та портативних аварійно-рятувальних пристроїв і механізмів.

ф5

Окрім програми проведення рятувальних робіт у природному середовищі, змагання вмістили конкурси: «Візитка», «Міс та Містер рятувальник — 2017», «Конкурс патріотичної пісні», стіннівки, різноманітні квести, психологічні тестування.

В тривалій боротьбі загальне перше місце в змаганнях посіла команда Волинської області, друге місце отримала команда Тернопільській області та третє місце вибороли юні рятувальники Києва.

А члени нашої команди Андрій Походжай став «Містером рятувальником — 2017», а « Віце Міс рятувальник – 2017» виборила Галина Коцур.

Усі переможці як в загальнокомандних, так і в особистих заліках, були нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками.

ф6

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook