У Верховній Раді почались розмови про відставку Генпрокурора

e9b6cbb671e1e39df85b4e4a4952f99b1478710431

Глава парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції, заступник голови фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв заявив, що почне збір підписів за відставку чинного Генпрокурора Юрія Луценка. Причиною цього стала невідповідність його обіцянок реальним діям.

Новину передає «Преса України».

За словами очільника комітету ВР України з питань запобігання та протидії корупції, Луценко не зробив нічого, що б дало поштовх у справі Євромайдану.

«Після розгляду нашим парламентським комітетом з протидії корупції результатів розслідування справ про терор Євромайдану я вирішив ініціювати відставку генерального прокурора Юрія Луценка», — заявив Соболєв.

Читайте також: Луценко пояснив, як перевірять мільйони готівки, задекларовані посадовцями (Відео)

На думку нардепа, немає жодних шансів на те, що теперішній Генпрокурор зрушить справу Майдану з «мертвого місця» та покарає винних.  При цьому, якщо цього не зробити, то подібна ситуація може вже дуже скоро повторитися.

«З ним на чолі ГПУ немає жодних шансів на покарання цих злочинів, що має ключове значення в нашій новітній історії. Якщо терор Євромайдану не буде покараний, такий терор повториться», — зазначив Соболєв.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook