У верхівці «влади ЛНР» розгорівся грандіозний скандал (Відео)

Ігор Корнет

Ігор Корнет

Скандал, що трапився на засіданні так званого «парламенту» самопроголошеної «ЛНР», не стихає увесь тиждень — «міністра МВД» публічно звинуватили у привласненні чужого майна.

Так званий «міністр МВД ЛНР» Ігор Корнет, якого публічно звинуватили у «віджимі» чужого майна, приховуванні злочинів та інших гріхах, не витримавши «наганяя» в присутності «глави ЛНР,» 21 жовтня покинув засідання «парламенту», в буквальному розумінні гримнувши дверима.

На засіданні зрадник України Ігор Корнет, добре відомий «Миротворцю», доповідав про роботу свого «відомства», а далі відповідав на запитання. Один із так званих депутатів запитав «главу МВД ЛНР» про будинок, у якому той живе без жодних прав на це, оскільки, як виявилось понад рік тому, Корнет просто «віджав» цей будинок у колишньої мешканки Луганська.

Видання Реальная газета пише, що мешканка виявилась тещею колишнього нардепа та екс-президента ФК «Зоря» Валерія Букаєва.

На закиди так званого «депутата ЛНР»  так званому «міністру» відповісти було нічого, відтак заявив, що відповідь дасть письмово.

Та далі за Корнета взявся сам «глава ЛНР», допитуючись, чому не розкритий досі «замах» на нього та інші «замахи» і де ці начебто спіймані «укроДРГ».

До такого тону розмови Ігор Корнет, вочевидь, був неготовим і просто покинув зал, заявивши, що президія «народної ради ЛНР» — некомпетентна.

Двері зачинив за собою голосно.

Далі про «міністра» Корнета на зібранні сепаратисти говорили не в позитивних тонах.

На відео — із 36 хв 35 сек.

Тертя з Ігорем Плотницьким у  Корнета тривають давно, та тзараз сепаратисти у мережі припускають, що «міністра МВД»свої тепер і «на підвал» можуть кинути, і ліквідувати.

Загалом силовий блок самопроголошеної «ЛНР» у буквальному розумінні розвалюється — за кілька днів до публічного скандалу з «міністром внутрішніх справ» подав у відставку так званий «генпрокурор ЛНР» Заур Ісмаїлов.

ф2ф1

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook