У травні тернополяни вже будуть платити за воду — за вищим на 10% тарифом

0subsidijaТарифи на централізоване водопостачання та водовідведення у Тернополі зростуть з 1 травня.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, 26 березня ухвалила рішення про частковий перегляд тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для 40 водоканалів України. Серед них — і КП «Тернопільводоканал».

Читайте також. У Тернополі зростуть тарифи на воду, хоча люди вже гірше платять за послуги

Отже, з 1 травня вартість метра кубічного води та стоків зросте на 9,7% іа становитиме 8,256 грн (з ПДВ). Про це повідомляє сайт міської ради.

- Причиною коригування тарифів є зростання вартості електроенергії на 28,2% — від травня 2014-го до березня 2015-го, — каже начальник планово-економічного відділу КП «Тернопільводоканал» Володимир Водовіз. — Фактичний тариф у березні 2015-го становить 1,6646 грн/кВт год., а в розрахунку тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, які діють з 1 липня 2014 р., врахований — 1,2984 грн/кВт год.

Оскільки витрати на електроенергію в структурі собівартості послуг КП «Тернопільводоканал» нині становлять майже 40%, то таке зростання ціни призводить до збільшення місячної суми оплати за енергоносії в розмірі близько 700 тис. грн. Підприємство не має джерела відшкодування цих коштів, наголосив пан Водовіз.

Софія Левицька  

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook