У Тернополі запрошують подивитись українське кіно (Відео)

kinopoisk.ru-ivan-syla-2247184Благодійний показ кінострічки «Іван Сила» відбудеться в Тарнополі 6 березня.

6 березня о 17 годині в «Палаці Кіно» (вул. І. Франка,8) у рамках проекту «КіноUP» відбудеться благодійний показ українського дитячого художнього фільму «Іван Сила».

Презентуватиме стрічку письменник Олександр Гаврош. Саме за його книгою «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» і було у 2013 знято стрічку. Режисер картини — Віктор Андрієнко.

Фільм «Іван Сила» — це надзвичайна історія про напрочуд сильного, доброго та справжнього у почуттях і вчинках героя, про його дивовижних друзів і неочікуваних ворогів.

Прототипом головного героя фільму став цирковий український силач Іван Фірцак, який народився в червні 1899 року в селі Білки Іршавського району на Закарпатті. У 18 років він став артистом чехословацького цирку і побував у 64 країнах світу, дивуючи всіх своїми перемогами. У 1928-му його визнали найсильнішою людиною планети. За неймовірну силу отримав прізвисько Іван Сила — Кротон.

У 1937-му році на піку своєї кар’єри він припинив виступати за кордоном і повернувся на Батьківщину.

Фільм відтворює окремі сторінки життя молодого Івана, який достойно пройшов через серйозні випробування, змужнів і став непереможним велетом сили і духу.

Слоган стрічки: «ПРАВДА ЗАВЖДИ ПЕРЕМОЖЕ!»

У фільмі знялася ціла плеяда зірок. А Дмитро Халаджі (Іван Сила) і Василь Вірастюк (Велет) своїми власними життєвими прикладами доводять, що і в сучасних умовах можна «зробити себе» так, як це колись зробив Іван Фірцак.

Показ фільму відбуватиметься за підтримки «Творчого об’єднання «ФЬЮЧЕ ПРОДЖЕКТС».
Нагадаємо, у Тернополі триває проект «КіноUP». У його рамках відбувається кілька акцій, спрямованих на популяризацію українського кіно серед різного віку глядачів. Показ фільму «Іван Сила» відбувається в рамках акції «КіноХвилька». Впроваджує проект творче об’єднання «КіноХвиля» у партнерстві з креативною студією «ІРИСка».

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook