У Тернополі запалили вогонь Народної олімпіади (Фото, Відео)

P2150029-nЧесть запалити вогонь Народної олімпіади у Тернополі надали спортсмену-інваліду, активісту Майдану у Тернополі Олександрові Башті.

Читайте також. “Я – не хуліган, а громадянин, права якого грубо порушили”, – тернополянин Олександр Башта (Відео)

Нагадаємо, урочисте відкриття Народної олімпіади відбулося о 10 годині 15 лютого біля пам’ятника Незалежності. Йдеться про спортивні змагання у своєрідному «революційному стилі». Тож у програмі є такі види, який немає у звичайному переліку олімпійських ігор. Навіть вогонь не зовсім нагадує звичний — бочку, схожу на ті, біля яких гріються майданівці, встановили на авто.

Читайте також. Михайло Гавриляк отримає подарунок від активіста Майдану з Тернополя (Відео, Фото)

Не дивно, що розпочинали Народну олімпіаду учасники, які представляють різні райони Тернопілля, славнем України. Згодом пролунав гімн Майдану – «Горіла шина, палала». Після цього присутнім вперше презентували гімн Майдану у Тернополі. Долучитися до змагань могли всі охочі, але переважну більшість спортсменів складали представники молодіжок від опозиційних політичних сил – ВО «Свобода», «УДАР», ВО «Батьківщина». Переважали, звісно, хлопці, але дівчата теж були.

Після відкриття змагань учасники колоною рушили до Центрального стадіону, де зараз якраз і відбувається турнір між командами.

Додамо, що символ Народної олімпіади — чотири автомобільні шини, а п’яте кільце — мішень. Цим організатори, хотіли акцентувати увагу на тому, що зараз пересічний українець – під прицілом злочинного режиму, зовнішніх окупантів.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook