У Тернополі відбувся ІX-й обласний збір юних рятувальників «Школа безпеки» (Відео)

ф1Традиційні обласні змагання «Школа безпеки», приурочений пам’яті учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС полковника внутрішньої служби Леоніда Кудринського, покликані популяризувати професію рятувальника серед молоді.

Як повідомляє Управління ДСНСУ в Тернопільській обалсті, участь у змаганнях взяли 18 команд, що раніше стали переможцями міських і районних етапів. Загалом учасників було понад 130.

Впродовж дня 11 травня команди змагалися за звання найкращої. Організатори змагань на всіх етапах створили умови, наближені до реальних, що допомогло дітям по-справжньому показати свої  здібності. На юних рятувальників очікувала насичена програма: пожежно-рятувальна смуга перешкод, подолання зони техногенної аварії та надання першої домедичної допомоги потерпілому, рятувальні роботи з висотної будівлі, конкурс представлення команд, агітаційно-презентаційний конкурс з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.

Переможцями в загальнокомандному заліку серед загальноосвітніх шкіл Тернопільської області стала команда із Зборова, друге місце вибороли юні рятувальники із Тернополя та на третьому місці учасники із Кременецького району. У підсумку переможців нагородили перехідним Кубком пам’яті учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС полковника внутрішньої служби Леоніда Кудринського, грамотами, медалями та цінними подарунками від організаторів та спонсорів, а кращі у подоланні пожежно-рятувальної дистанції, вже традиційно, від сім’ї Кудринських, отримали солодкий приз – торт.

Керівництво Управління ДСНС України у Тернопільській області висловлює щиру подяку ПАП «Агропродсервіс» в особі Івана Чайківського за фінансову підтримку заходу.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook