У Тернополі транспортний колапс — автобуси приватних перевізників на маршрути не вийшли (Відео)

ф1Через перипетії з розміром тарифу на проїзд мешканці Тернополя опинились з низькими тарифами на проїзд у громадському транспорті, але без транспорту: маршрутки сьогодні на лінії не вийшли. У мерії заявляють, що ситуацію намагаються владнати.

Зростання тарифу на вимогу приватних автобусних перевізників із 1 листопада призвело до масових акцій протесту в Тернополі 4-5 листопада.

Читайте також: Проїзд мав би коштувати 12 грн: перевізники Тернополя готові зупинитись (Відео)

Мешканці Тернополя з перекриттям вулиць протестували проти підняття тарифів до рівня 6 грн з «карткою тернополянина» і 9 грн готівкою.

Читайте також: Тролейбуси у Тернополі завтра можуть на лінії не вийти — на підприємстві назвали єдиний вихід (Документ)

Після розмови з протестувальниками міського голови вранці 5 листопада виконком міськради скасував своє попереднє рішення і з 6 листопада повернув розмір тарифів до рівня, який був до підвищення.

Читайте також: Тариф на проїзд у громадському транспорті Тернополя зріс — рішення міської влади

Як це було — у сюжеті «Свідок НТН»


Приватні перевізники, які заявляли раніше, що такі тарифи у 4-5 гривень давно збиткові і вимагали їх підняття, сьогодні, коли їм треба було б возити тернополян знову за 4-5 грн, а не за 6-9, не вийшли на маршрути.

Читайте також: Протест подіяв: зростання тарифів на громадський транспорт у Тернополі скасоване

У підсумку мешканці Тернополя сьогодні вранці на роботу або йшли пішки, або ж їхали у переповнених тролейбусах.

У Тернопільській міськраді заявили сьогодні вранці, що весь комунальний транспорт міста працює в звичному режимі. У ситуації ж із приватниками перевізниками шукають компроміс.

«Станом на 6 листопада усі тролейбуси та автобуси КП «Тернопільелектротранс» виїхали на маршрути міста та працюють у звичному режимі. Оскільки у КП «Міськавтотранс» не має комунального транспорту, а водії приватних власників маршрутних таксі сьогодні не виїхали на маршрути міста, рухомий склад міського електротранспорту намагатиметься забезпечити перевезення усього потоку пасажирів. Тернопільська міська рада шукає шляхи виходу з цієїї непростої ситуації та просить тернополян завчасно планувати свої маршрути», — йдеться в повідомленні мерії.

У мервї закликали городян враховувати проблеми з громадським транспортом при плануванні поїздок.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook