У Тернополі провели турнір пам’яті тренера збірної України з карате Віталія Кушнірика

1У Тернополі бережуть пам’ять про тренера збірної України з карате, засновника тернопільської школи карате Віталія Кушнірика, який рано пішов із життя.

Підтвердження цьому — Всеукраїнський турнір пам’яті Віталія Кушнірика та відкритий чемпіонат України Всеукраїнської федерації Кіокушин-кан Карате-До, організовані й проведені в Тернополі.

На змагання приїхала родина Віталія Кушнірика — донька Анастасія та батько Богдан Кушнірик.

— Віталій почав займатися карате в ті часи, коли цей вид спорту був заборонений, — розповідав батько. — Син почав цікавитися карате в шостому класі. Разом з однолітками вони за допомогою одного доброго чоловіка в підвалі будинку організували собі невеличкий спортзал і займалися там карате. І досі трапляється, що люди дзвонять і питають, куди записатися на карате…

У студентські роки захоплення Віталія Кушнірика не минуло. Навпаки — тільки зміцніло. Після вступу в Харківський інститут архітектури хлопець зустрівся з представниками Сходу, які захоплювалися карате і почав займатися цим видом спорту професійно.

Віталію Кушнірику було 39, коли його скосила хвороба. На той час його знала Україна та світ як вихователя багатьох чемпіонів, секретаря Асоціації східних єдиноборств, тренера збірної України, засновника школи Кіокушин-кан у Тернополі. Найбільшим його досягненням був титул шихана.

Учасники турніру отримали подарунки від ПрАТ «Тернопільський молокозавод «Молокія». Організатори змагань щиро вдячні Михайлу Ібрагімову, Тетяні Чубак, партнерам змагань — ТМ «Молокія», Concert Hall «Подоляни», «САМоГОНна Ресторація», ТГ «АРС-Кераміка», ресторану «Рандеву», всім, хто долучився і підтримав дітей-спортсменів.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook