У Тернополі провели навчання офіцерського складу окремих бригад територіальної оборони

Фото: 44-та окрема артилерійська бригада

Фото: 44-та окрема артилерійська бригада

У Тернополі на базі 44-ї окремої артилерійської бригади розпочався організаційно — методичний збір з офіцерами кадру окремих бригад, (кадру окремих батальйонів) територіальної оборони оперативного командування «ЗАХІД», повідомляється на сторінці Фейсбук бригади.

Упродовж трьох днів більше ста офіцерів набуватимуть професійних навичок у прийнятті рішення на бойове застосування підпорядкованих частин, підрозділів територіальної оборони, досягатимуть єдності поглядів щодо методів проведення процесу планування бойових дій.

Також, офіцери матимуть змогу ознайомитися з порядком проведення занять у ході виконання завдань територіальної оборони.

За словами керівника зборів полковника Володимира Василюка, подібні заходи з підготовки офіцерів кадру окремих бригад, (кадру батальйонів) територіальної оборони в оперативному командуванні «ЗАХІД» проводяться вже не вперше. Вони сьогодні є пріоритетними для підготовки визначеної категорії офіцерського складу. Протягом трьох днів офіцери зможуть навчитись та практично виконати функціональні обов’язки, як за своїм напрямком діяльності, так і обов’язки підлеглого особового складу, а також старших начальників.

Представникам тероборони прочитають ряд лекцій. Окрім самостійної підготовки, офіцери здійснять практичну роботу, де метою буде виробити замисел формування рішення на бойові дії підпорядкованих підрозділів територіальної оборони, розповів полковник Володимир Василюк. Щодо планів, то у 2019 році у військових вищих навчальних закладах здійснюватиметься підготовка офіцерів спеціально за напрямками діяльності військових частин територіальної оборони.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook