У Тернополі проведуть передвеликодній ярмарок

PA180006-nЯрмарок сільськогосподарської продукції та продуктів харчової і переробної промисловості проведуть у Тернополі напередодні Великодня - 4 квітня.

Участь у ньому візьмуть представники сільськогосподарських і переробних підприємств з усіх районів області, повідомив сайт ОДА. Розпочнеться ярмаркування о 9 год. Такі ж ярмарки проводитимуть у кожному районі.

Читайте також. Мішок цукру на ярмарку у Тернополі продавали за 550 грн, борошна — за 250

Таке доручення дав виконувач обов’язків голови Тернопільської обладміністрації Іван Крисак. Проводять ярмарки з метою мінімалізації негативного впливу підвищеного попиту на продукти та цінової ситуації на ринку продовольчих  товарів.

Свою продукцію підприємці розмістять на кількох масивах міста: «Східний» (майданчик перед Центральним стадіоном і перед рестораном «Галич», вул. Протасевича, 12) ; “Дружба” (майданчик на перехресті вул. Миру-Дружби); “Сонячний” (майданчик біля ринку «Галицький», вул. Леся Курбаса).

Довідково. За помірними цінами продаватимуть цукор, мед, борошно, крупи, м’ясо, ковбасні вироби, рибу, яйця, масло, зерно, овочі та фрукти, мед, хлібобулочні та макаронні вироби.

Софія Левицька   

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook