У Тернополі проходить міжнародний інвестиційний форум (Відео, фото)

IMG_2531Сьогодні, 23 травня на Тернопільщині в Збаражі проходить щорічний міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST — 2019″.

Форум має на меті презентувати інвестиційний потенціал Тернопільської області та залучити інвесторів для реалізації цікавих і важливих проектів. Сьогодні наша область приймає делегації із понад 30 країн світу та більше 400 учасників, серед яких бізнес-делегації, інвестори, дипломатичні представництва.

Почесний гість форуму — Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів. Тернопільщина є хабом бізнесу, хабом інновацій, хабом інвестицій, наголосив Степан Кубів.

За словами голови облдержадміністрації Степана Барни цей захід не лише традиційний для нашого краю, а й один із наймасштабніших за кількістю іноземних гостей.

IMG_2533

«Сьогоднішня наша зустріч є важливим кроком на шляху зміцнення міжнародних відносин Тернопільщини в усіх напрямках її співпраці. Вже зараз впевнено можемо говорити про суттєві позитивні зрушення, які дають усі підстави будувати подальшу стратегію розвитку нашого краю», — зауважив очільник Тернопільської області.

IMG_2535

Він також додав, що впродовж 2016-2018 року залучено 12,7 мільярди гривень капітальних інвестицій в сектор економіки.

IMG_2542

«Це лише внутрішній інвестор. Та пріоритетом для нас є залучення іноземних інвестицій. Лише впродовж першого кварталу 2019 року обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку області зріс у 2,3 рази і сягнув показника понад 104 мільйони доларів. Це абсолютний рекорд в Україні. За темпами це перше місце в нашій країні», — наголосив Степан Барна.

IMG_2539

На форумі для гостей свою продукцію представили тернопільські виробники.

IMG_2522

IMG_2527

IMG_2528

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook