У Тернополі підприємців просять долучитися до акції допомоги бійцям АТО (Фото)

Осн22Активісти «Міщанського братства» у Тернополі започаткували власну благодійну акцію – вони готують домашні смаколики для вояків і відправляють усе у зону АТО.

Нагадаємо, ІА «7 Днів-Україна» писала про кілька передач, які вже поїхали на схід України. Але обсяг допомоги можна збільшити, якщо до неї долучаться ще тернополяни.

Читайте також. Тернопіль: активісти виготовляють м’ясні, овочеві та фруктові консерви для бійців АТО (Фото)

До речі, днями ГО «Міщанське братство» передало через Логістичний центр бійцям у зону АТО нову партію смаколиків: м’ясних консервів — 96 банок, борщової заправки — 12 банок, сала в маринаді — 5 банок (на 3 л), «Миколайчики» (медові пряники) — 60 шт., а також — буржуйку на рідке паливо (мазут, солярка).

- Такі обсяги допомоги можна передавати кожних два-три дні, але за браком коштів це вкрай важко робити самотужки, — каже голова ГО «Міщанське братство» Юрій Войтович. – На жаль, на 40 листів, надісланих різним фірмам і підприємствам, ми не отримали жодної відповіді.

Тож активіст запрошує тернополян приєднуватися і разом допомагати воякам АТО.

Читайте також. У Тернополі активісти збирають гроші на консерви та пошиття термобілизни для бійців АТО

Текст листа, який надсилати активісти, шукаючи благодійників (цитуємо):

«Шановний (на) п. ……….!
Для підтримки бійців АТО ГО «Міщанське братство» у Тернополі виготовляє м’ясні консерви. Також налагодило співпрацю з жіночою виправною колонією про пошиття термобілизни. Вартість одного готового комплекту становить 200 грн.
Звертаємося до Вас з проханням про надання грошової допомоги з метою продовження підтримки бійців АТО (пошиття термобілизни).
Виготовлену продукцію здаємо у Логістичний центр допомоги воякам АТО, що діє за адресою: Тернопіль, вул. Збаразька, 16. Це підтверджують відповідні документи. Ви отримаєте відповідний звіт.
Подяку за участь у допомозі обіцяємо висвітлити у ЗМІ. Наперед вдячні за підтримку та розуміння.
Слава Україні!

Довідково. Контактний тел. – 068-225-00-82 (Юрій Войтович). Наші реквізити :
Громадська організація Товариство «Міщанське братство» в Тернополі, код ЄДРПОУ 25934809 ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ, МФО 380805. Поточний рахунок:

- у гривнях – 26002414777;
- в доларах США – 26003414776. Призначення платежу – «Благодійний внесок».

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook