У Тернополі — перша персональна виставка школярки Тетяни Лук’яненко (Фото)

P5290001-nДіти з вадами здоров’я, із малозабезпечених і багатодітних родин переглянули святкову виставу та отримали подарунки від міського голови Тернополя Сергія Надала та спонсорів.

Читайте також. Концерт: твори українських і зарубіжних композиторів виконає жінка із блискучим сопрано

Нагадаємо, у перший день літа – в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день захисту дітей (International Children`s Day). З цієї нагоди у Тернопільському обласному академічному театрі актора і ляльки відбулися урочистості.

У фойє театру, повідомляє сайт міської ради, відбулася художня виставка дитячого малюнка та фотографії, а також перша персональна виставка учениці школи мистецтв Тетяни Лук’яненко. У виставці взяло участь 46 дітей різного віку та різних соціальних верств. Цього року на святі були присутні діти із Слов’янська та Криму.

Читайте також. Розв’язувати конфлікт із Росією слід, ґрунтуючись на досвіді, здобутому через Гітлера, – священик (Відео)

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та надії, — сказав, вітаючи дітей, їхніх батьків зі святом міський голова Сергій Надал. — Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят.

Цьогоріч, нагадав мер, ми живемо в період, коли слово «захист» набуває зовсім небуденного значення. В країні відбуваються військові дії, частина нашої території окупована. Українські діти потребують захисту – їхні життя, безпека і майбутнє є у небезпеці.

Читайте також. За мир в Україні молилися біля пам’ятного знаку Героям “Небесної сотні” (Фото, Відео)

- Кожен народ вартий того майбутнього, яким є сьогодення його дітей. Не можу сказати, що ми задоволені тим, в яких умовах зростають наші діти. Тому значно серйознішим завданнями для дорослих стає питання забезпечення мирного зростання, захисту, розвитку, виховання дітей, повноцінної реалізації їх талантів, мрій і сподівань, — додає він.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook