У Тернополі міліція «накрила» чотири борделі

Сутенерство, заняття проституцією, створення та утримання місць розпусти, розповсюдження порнографічних предметів і творів, що пропагують насильство – перелік злочинів, задокументованих правоохоронцями Тернопільщини у ході операції «Нічне місто».

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

Впродовж двох тижнів у краї тривала профілактична міліцейська операція «Нічне місто». За цей час правоохоронці максимально активізували роботу з виявлення і документування протиправної діяльності злочинних груп і окремих осіб, причетних до утворення чи утримання місць розпусти, звідництва, сутенерства. Під приціл співробітників органів внутрішніх справ також потрапили особи, причетні до виготовлення і розповсюдження порнографічних предметів, та представниці найдревнішої професії.

За досить короткий період співробітники відділу по боротьбі зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми задокументували 16 кримінальних порушень у сфері суспільної моралі: 4 – за ст. 302 ККУ (створення та утримання місць розпусти), 10 – за ст. 301 ККУ (розповсюдження порнографічних предметів), 1 – за ст. 300 ККУ (розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію), 1 — за ст. 303 ККУ (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією).

На даний час по 6 кримінальних провадженнях матеріали направлені до суду з обвинувальним актом.

Також у ході «Нічного міста» правоохоронці склали 22 адмінпротоколи за заняття проституцією (ст. 181-1 КУпАп).

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook