У Тернополі люструють чиновників – першим у смітник кинули посадовця райадміністрації (Відео)

смітникАктивісти підтримали всеукраїнську акцію та провели люстрацію чиновника Тернопільської райдержадміністрації. Причому знайшли нове робоче місце для чиновника – у смітнику.

У поле зору Тернопільського «Правого сектору» потрапив начальник відділу кадрів Тернопільської райдержадміністрації Віталій Романович Федак.

Читайте також. Нардепа викинули у смітник. У буквальному розумінні (Відео)

- Тривалий час моніторили його сторінки в соціальних мережах, досліджували його професійну діяльність, — повідомили активісти журналісту ІА «7 Днів-Україна». — Пересічні громадяни запитають: «У чому ж його вина?» А от в чому: Віталій Федак отримав посаду за каденції Януковича, будучи активним прихильником режиму та членом партії регіонів; брав хабарі; на своїх сторінках в соціальних мережах активно підтримував і поширював сепаратистські, антиукраїнські гасла та символіку; був учасником Антимайдану.

Активістам видалося дивним, що через півроку після ліквідації злочинного режиму такі люди, як пан Федак залишаються на своїх посадах. Тому вони вирішили на власний розсуд вирішити цю проблему та запропонували чиновнику написати заяву на звільнення за власним бажанням і запропонували йому нове робоче місце.

Читайте також. Дружину Луценка теж хотіли кинути у смітник (Відео)

- Нагадуємо всім: що люстрацію не провели, тому закликаємо всіх «нечестивих» чиновників покаятися. Кара буде!  - наголошують у «Правому секторі». — Просимо тернопільських комунальників збільшити чисельність «робочих місць».

Натякають вони на кількість смітників, у які будуть «викидати» чиновників, які себе заплямували за попередньої влади.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook