У Тернополі лікарні подарували обладнання на 30 тисяч гривень (Відео)

nedonoshenniyОбладнання для порятунку недоношених малят передали Тернопільській обласній дитячій комунальній лікарні благодійники 16 січня. Загальна вартість обладнання — маже 30 тисяч гривень, повідомляє телеканал TV-4.

Читайте також. На Тернопіллі не всі автомобілі швидкої мають GPS-навігатори

На крапельні системи для новонароджених, електронну вагу, систему кисневої терапії та пульсометр для вимірювання тиску у немовлят у лікарні довго чекали. Придбали все вище перелічене благодійники.

- Яке саме обладнання варто було купити, ми узгоджували з медиками, — пояснює один із організаторів акції Максим Височанський. – До збору коштів залучили всіх охочих. Навіть моя п’ятирічна донька ходила із кошичком по вулиці і збирала благочинні внески.

Читайте також. Грипу і застуд стане більше, бо свята закінчилися, кажуть тернопільські медики (Відео)

Нагадаємо, майже 70% дітей у відділені для недоношених малят потребують підтримки дихання та інших процедур. Щороку у лікарні такого порятунку потребують  до 270 немовлят.

- Це обладнання дуже необхідне для контролю за станом здоров’я наших маленьких пацієнтів, — каже завідувач відділення для недоношених новонароджених Тетяна Бліхар. – Використовувати дане обладнання ми будемо вже сьогодні.

Довідково. Відділенню для недоношених дітей потрібні кювези. Зараз у лікарні є шість таких «інкубаторів», але вони вже — у критичному стані. Ціна одного кювеза — від 10 тисяч євро. Що більше в ньому різного оснащення для контролю за станом маляти, то він — дорожчий. Тож медичний заклад не відмовився б від допомоги з боку держави та благодійників.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook