У Тернополі для тимчасово переселених проведуть школу бізнесу

shkola_biznesaЯк відкрити власну справу розкажуть в центрі зайнятості тим, хто прибув на Тернопільщину з окупованих територій. 

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості в Центрі підтримки підприємницьких ініціатив (м. Тернопіль, вул. Текстильна, 1-б, Будинок праці, каб. 304) з 12 жовтня 2015 року відбудеться Школа підприємництва для тимчасово переміщених осіб, що включатиме 7-денне навчання з відкриття та ведення малого бізнесу.

Захід пройде в рамках проекту Європейського союзу «Соціально-економічна адаптація тимчасово переміщених осіб у місті Тернопіль», що реалізується Тернопільською міською радою спільно із Західноукраїнським ресурсним центром.

За результатами навчання кожен із учасників матиме можливість написати власний бізнес-план. Сім найкращих бізнес-планів, за результатами екпертного оцінювання, буде профінансовано з коштів проекту. Максимальний бюджет одного бізнес-плану становить 5500 Є.

Тож, якщо Ви тимчасово проживаєте в Тернополі й маєте гарні ідеї для започаткування власної справи — зголошуйтесь!

За довідками звертайтеся: Олег Сабадаш (тел. 067 658 3574); відділ взаємодії з роботодавцями Тернопільського МРЦЗ (52-71-35, 52-74-52, 52-71-35).

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook