У Тернополі депутати просять ЦВК розпустити міську ТВК – через бездіяльність (Відео)

P7180002-nЗвернення щодо бездіяльності Тернопільської міської територіальної виборчої комісії (ТВК) депутати затвердили на черговій сесії міської ради 18 липня.

Відтак це рішення направили до Центральної виборчої комісії (ЦВК). Про це окремо під час брифінгу повідомив міський голова Сергій Надал. Мовляв, рішення давно назріло, адже ситуацію слід рятувати терміново.

Читайте також. Більше 2 млн грн дали управлінню ЖКГ Тернополя – на капітальні ремонти (Відео)

- У зв`язку із систематичним невиконанням обов`язків депутата, відсутність на пленарних засіданнях сесій міськради та депутатських комісій ще у січні на сесії було прийнято рішення про виведення депутатів-регіоналів зі складу депутатів міської ради. Кінцеве рішення повинна була прийняти ТВК, — розповідає міський голова Сергій Надал. – Незважаючи на те, що ми направляли численні звернення у ТВК до сьогодні жодної відповіді не отримали. У зв`язку з бездіяльністю ТВК ми вирішили звернутися до ЦВК, щоб вони сформували новий склад комісії.

До слова, на сесії міської ради виступив заступник голови ТВК, який розповів, що уже тривалий час ТВК не збирається через відсутність кворуму. Доступу до печатки та виборчої документації він не має. Голова ТВК взагалі не виходить на зв’язок.

- Зрозуміло, що вони не мають наміру працювати, — додає мер. – Але це означає, що в разі дострокових виборів ми не зможемо нормально все забезпечити.

Він також нагадав про депутата-регіонала з приводу якого міська рада прийняла рішення про скасування його мандата. Йдеться про Петра Гоча – колишнього гуманітарного заступника «губернатора» Валентина Хоптяна. У міській раді, зрештою, як і просто в Тернополі, чоловіка давно не бачили. Звісно ж, він давно не виконує своїх депутатських обов’язків. Давно не з’являлися на сесії міської ради також екс-регіонали Василь Лукін, Костянтин Баранов і Віталій Цимбалюк.

Довідково. У теперішньому складі ТВК більшість складають представники Партії регіонів та Комуністичної партії України. Саме це, на думку мера і депутатів, не дозволяє комісії працювати.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook