У Тернополі «Чужих дітей не буває» — волонтери відвідали сиріт

Миколая-nАктивісти «Фонду добрих людей» відвідали сиротинець і віднесли дітям те, що зібрали у Тернополі напередодні Дня святого Миколая.

Нагадаємо, безстрокову благодійну акцію розпочали «Фонд добрих людей» і Атлетично-оздоровчий центр «Каруна». Долучитися може кожен! Назва акції — «Чужих дітей не буває». Ініціатори оголосили про збір одягу, взуття, іграшок, солодощів, грошей на ліки для допомоги дітям із сиротинців, інтернатів, вихованців трудколоній Тернопільської області та інших закладів, в яких перебувають діти, яким потрібна допомога. Наразі волонтери збирають речі для наступної поїздки – після свят.

- Дітям потрібна наша увага. Остання наша поїздка показала, що найбільше дітям потрібні зимові речі, а також вони потребують уваги та тепла, — повідомляє Ярослав Особливий. — З ними нікому гратися, поговорити. Їм немає до кого притулитися. Щиро вдячний усім, хто відгукнувся на наш заклик.

Про деталі акції можна дізнатися в організатора: Ярослав Особливий — http://vk.com/osoblyvyj або за номером — 096-157-32-57.

Довідково. Приносити речі та пожертви можна:  в Атлетично-оздоровчий центр «Каруна» (просп. Степана Бандери, 50), 3-4 поверх, працює з 10 до 22 години (крім неділі). Запитати адміністратора; в офіс «Фонду добрих людей» (Тернопіль, бульв. Т.Шевченка, 23, 3-й поверх, 77 каб.) щодня — з 10 до 18 години.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook