У Тернополі бої вели шестирічні бійці

11Понад 90 спортсменів-бійців, серед яких були шестирічні, змагалися в Тернополі в бойовому мистецтві кіокушин-кан карате-до.

Організатором відкритого чемпіонату Тернополя з кіокушин-кан карате-до виступили Тернопільська міська рада та Тернопільська обласна федерація кіокушин-кан карате-до.

Така спортивна подія не пройшла непоміченою, чимала кількість учасників погодилася взяти участь у турнірі. Так, учасниками змагань стало понад 90 спортсменів, зокрема з Нововолинська, Івано-Франківська, Заліщиків і Тернополя. Змагалися юні спортсмени віком від шести до 17 років.

Головним суддею змагань був суддя міжнародної категорії Артем Сибільов. Спортсменів команд з Тернополя підготували тренери Тетяна Чубата та Артем Сибільов.

Усі учасники змагань отримали подарунки від торгової марки «Молокія». Призерів нагородили кубками, грамотами та медалями управління у справах сім’ї молодіжної політики й спорту Тернопільської міської ради, а також призами від партнерів змагань.2

— Дякую командам з Нововолинська, Івано-Франківська, Заліщиків за участь у відкритому чемпіонаті Тернополя з кіокушин-кан карате-до, - зазначила на закритті турніру голова Тернопільської обласної федерації кіокушин-кан карате-до Тетяна Чубата.IMG_20170520_130919

Як наголосила Тетяна Чубата, особлива подяка спонсорам та організаторам турніру за сприяння у розвитку та популяризації цього виду спорту.

 

 

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook