У Тернополі активно взялися за реалізацію Програми розвитку на 2015 рік (Відео)

P1270039-n«Програму економічного та соціального розвитку Тернополя на 2015 рік» депутати ухвалили на сесії міськради, майже не дискутуючи.

Їм сподобався виступ начальника Управління економіки, промисловості та праці Тетяни Корчак. Врешті вона отримала підтримку більшості зі складу ради, а саме – 49 «за».

Читайте також. Бюджет Тернополя на 202 млн грн перевищує кошторис минулого року (Відео)

- Цю Програму розробили з метою ефективного вирішення проблем соціально-економічного розвитку та поліпшення якості життя мешканців міста, — каже вона. – Усі її показники співвідносні із показниками бюджету міста на 2015 рік.

Йшлося у Програмі, у тому числі, і про подальший розвиток електротранспорту у Тернополі. Виконавчому комітету міської ради тоді наказали забезпечити виконання заходів, визначених «Програмою економічного та соціального розвитку м. Тернополя на 2015 рік».

Так ось, на черговому засіданні виконавчого комітету прийняли ряд рішень щодо діяльності КП «Тернопільелектротранс» у 2015 році. Як розповідає міський голова Сергій Надал, для цього підприємства на засіданні виділили кошти на придбання нових тролейбусів, будівництва тролейбусних ліній, купівлю обладнання для системи автоматичного оголошення зупинок і т. ін.

Читайте також. Електротранспорт у Тернополі — пріоритетний і безкоштовний для пільговиків (Відео)

- Для КП «Тернопільелектротранс» цього року виділили понад 3 мільйони гривень на купівлю тролейбусів чеського виробництва, — каже Сергій Надал. – Також є кошти для початку будівництва нових трьох тролейбусних ліній, які з’єднають житлові мікрорайони тролейбусним сполученням: вул. Академіка Корольова-Академіка Сахарова-Романа Купчинського; вул. Протасевича-О.Довженка-Лесі Українки; вул. Бережанська-Лучаківського-С.Будного-Тролейбусна».

Із міської казни для підприємства кошти також підуть на придбання та встановлення систем автоматичного оголошення зупинок, а також на придбання техніки для автоматизованої системи оплати за проїзд та обліку пасажирів.

- Зазначу, що у 2015 році ми не будемо підвищувати вартість за проїзд у громадському транспорті. Вона становитиме 1,50 грн, а пільгові категорії й надалі їздитимуть у тролейбусах безкоштовно, — наголосив Сергій Надал.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook