У тернопільському виші пройде благодійний ярмарок на підтримку дітей-сиріт

ярмаркаБлагодійний ярмарок на підтримку дітей-сиріт відбудеться у вівторок, 24 березня, у 2-му корпусі Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя.

Початок — о 12:30. Причому продаватимуть там смаколики, спечені 10-ма прекрасними учасницями конкурсу «СтудМіс ТНТУ-2015», аби зібрати кошти для тих, хто залишився без батьківської любові, опіки та турботи. Про це повідомили у групі «Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя«.

Читайте також. Для бійців батальйону «Тернопіль» у Лисичанську волонтери навіть торти печуть (Фото)

- Велике спасибі за будь-яку допомогу! Чужих дітей не буває! Цією акцією дівчата СтудМіс і члени Студентської Ради ТНТУ намагаються привернути увагу до дітей-сиріт, адже громадський обов’язок кожного – допомагати ближнім, — прокоментувала ініціативу дівчат головний організатор «СтудМіс ТНТУ» Стефанів Ольга.

Усі надходження з цього ярмарку підуть на потреби дітей-сиріт і дітей з особливими потребами.

- Запрошуємо всіх передати частинку сердечного тепла для діток, які дуже потребують нашої допомоги, — закликають організатори.

Читайте також. Бійцям АТО з Тернопілля пропонують пройти реабілітацію у Карпатах (Фото)

За традицією, ярмарок проходитиме у такий спосіб:
- Претендентки на корону «СтудМіс ТНТУ» є не лише красивими та розумними, а також вони є чуйними та не байдужими до чужого горя. Ставши ініціаторами цієї акції, дівчата мають змогу показати, що вони також і хороші господині. Тому в холі 2-го корпусу ТНТУ з 12:30 до 13:00 проходитиме «Солодкий Ярмарок» домашньої випічки, зібрані кошти з якого будуть передані на благодійність.
- Також у 2-му корпусі ТНТУ збиратимуть іграшки для дітей сиріт і дітей з особливими потребами;
- За сприяння Студентської ради ТНТУ пройде «Фотовиставка» та «художня виставка картин» у переході між 1-м і 2-м корпусами університету.

Софія Левицька   

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook