У Тернопільській облраді запланували багато справ. Чи дійсно працюватимуть?

P5280015-nНа четвер, 18 вересня, у Тернопільській облраді запланували чергове засідання сесії та ще чимало інших справ. Ось тільки реалізація вказаного – під питанням.

Нагадаємо, спробу зібратися і почати працювати зробили 2 вересня, але вона фактично провалилися. Депутати прийняли політичні питання-звернення і розбіглися. Через відсутність кворуму голова облради Василь Хомінець засідання закривав достроково.

Такою ж картина була і 21 серпня: депутати тоді пішли на обід і значна частина більше не повернулася у залу.

Читайте також. В очікуванні перевиборів? Тернопільська обласна рада працювати не здатна (Відео)

Натоміть 11 вересня рада не зібралася через те, що засідання перенесли під приводом оголошення Дня жалоби у Тернополі. Тоді ж і оголосили про нове засідання 18 вересня. Початок сесії призначили на 11 год. До того, як повідомляє сайт обласної ради, мають відбутися засідання п’яти постійних комісій Тернопільської обласної ради:

-          о 09.30 в к. 653 – засідання постійної комісії з питань охорони навколишнього природного  середовища та природокористування;

-          о 10.00 в к. 532 – засідання постійної комісії з питань бюджету;

-          о 10.00 у фойє сесійної зали – засідання постійної комісії з питань соціальної політики та праці, міграції, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів;

-          о 10.00 в к. 531– засідання постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, туризму та курортно-рекреаційної діяльності;

-          о 10.00 в к. 657 – засідання постійної комісії з питань планування територій, архітектури, будівництва, будівельної індустрії, дорожнього і житлово-комунального господарства та благоустрою територій.

Читайте також. Депутат Тернопільської облради Павло Федик порадив колегам не звернення писати, а їхати на схід (Відео)

Додамо, що у порядку денному – чимало господарських питань, більшість — стосуються надання спеціальних дозволів на користування надрами. Є і суто робочі пункти, прийняття яких засвідчить, що рада насправді є дієвим органом. Але є вже чимало фактів, що свідчать про протилежне.

Варто додати, що фактично законний термін існування обласної ради у нинішньому складі збіг ще 19 березня 2014 р. Адже депутати цієї каденції були обрані на дочасних виборах, ініційованих колишнім «губернатором» Юрієм Чижмарем. Він не мирився з більшістю та керівництвом облради, де лідерські позиції обіймали представники БЮТу та їхні прихильники. Натомість хотів ввести у раду «своїх людей». І йому це вдалося – «Єдиний центр» має третю за кількістю депутатів фракцію. Додамо, що пан Чижмарь теж є депутатом, але кількість засідань, на яких він був, можна полічити на пальцях однієї руки.

Читайте також. “Тернопільщина – захисникам України”: звіт про використання коштів на потреби АТО

Ефективно працювати найвищому представницькому органу Тернопілля переобрання у 2009 р. не допомогло. Навіть у спокійніші часи, коли радою керував свободівець Олексій Кайда (нині нардеп – прим.) був 11-місячний період «зависання» без сесій. Більше того, бюджет на новий рік наша область отримувала у… жовтні. Тому нинішня криза вже не дивує навіть самих депутатів. Вони кажуть, що не проти йти на перевибори. Ось тільки їх наразі ніхто не оголошує і не ініціює…

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook