У Тернопіль привезуть чудотворну ікону, яка вже зцілила не одного вірного (Відео)

іконаПриступити до чудотворної ікони Манявської Пресвятої Богородиці можна буде у Тернополі.

Святиню привезуть сьогодні, 20 грудня, в храм ікони Божої Матері “Скоропослушниці”, що на вулиці Довженка (масив «Східний»).

Читайте також. Тернопіль: у «Карітасі» до потребуючих дітей прийшов святий Миколай (Фото)

Нагадаємо, торік, перебуваючи в Тернополі, ікона Манявської Пресвятої Богородиці тричі мироточила і зцілила чотирьох людей.

Чудотворну ікону у Тернопіль везуть із монастиря, що на Івано-Франківщині. Його ще називають другим Афоном, твердинею православ’я. Святиня славиться багатьма чудами і зціленнями.

Торік після акафісту та молебну люди у Тернополі побачили на святині росу і чули приємний запах мира. Воно текло з рук і ніг Богородиці, по боках, де зображені Іов та Феодосій Манявські – засновники Манявського монастиря.

– Минулого року чотири людини зцілилося тут в нашому храмі від різних хвороб. Одна жінка зцілилася від сердечної болі, друга зцілилася від головної болі, третя жінка зцілилася від затяжної і багаторічної болі в ногах. Також відбулося зцілення дівчинки, яка мала пухлину і після того, як її батьки завезли в Київ на обстеження, – каже настоятель церкви ікони Божої Матері “Скоропослушниці” в Тернополі УПЦ КП отець Володимир.

Читайте також. Теребовлянський район: як святий Миколай привітав Тетянку, яку шукали в лісі 19 годин (Фото)

О 16 годині Манявську ікону привезуть у церкву ікони Божої Матері “Скоропослушниці”. Святиня перебуватиме там до 8 січня.

– Потім ікона переїжджає в храм Андріївський, що на вулиці Бродівській. Вона перебуватиме там до 15 січня. Потім один день ікона буде в капличці на проспекті Злуки, а 16 січня вона поїде в монастир єпархії Тернопільсько-Теребовлянської  - у Шульганівку Чортківського району, – говорить отець.

Храм ікони Божої Матері “Скоропослушниці” буде відкритий щодня з восьмої ранку до 22-ї. Там служитимуть літургії та акафісти. Кожен охочий із вірою в серці може прийти помолитися до ікони Манявської Пресвятої Богородиці та попросити зцілення не тільки тілесного, а й духовного.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook