У Сирії загинув російський військовий. Міноборони РФ висунуло версію про самогубство

Сирія-рос авіація бомбить красивоСмерть 19-тирічного російського контрактника Вадима Костенка з Красноярського краю РФ підтвердили його батьки.

У Міністерстві оборони Росії цього також не заперечують, однак заявляють, що загинув він, мовляв, не у боях в Сирії, а вчинив самогубство.

Оскільки про загибель сина батьки повідомили в соцмережі, то журналісти з’ясували, що строкову службу в російській армії він закінчив в червні 2015 року і відразу підписав контракт. Після перебування в одному з навчальних центрів Ростовської області, Вадим Костенко став контрактником 960-го штурмового авіаполку ЗС РФ. Журналісти припускають, що контрактник не був пілотом, а займався обслуговуванням техніки на аеродромі в Сирії.

У Міноборони Росії смерть свого контрактника підтвердили і заявили, що то було самогубство.

«Військовослужбовець-контрактник, який проходив службу на авіабазі «Хмеймім» як технічний спеціаліст, покінчив із собою під час відпочинку після чергування», — заявили в управлінні прес-служби й інформації Міноборони Росії.

При цьому в оборонному відомстві зазначають, що обставини смерті вивчають, але, мовляв, ідеться про особисті мотиви покінчити із собою.

«За попередньою інформацією, отриманою у тому числі на основі аналізу смс-повідомлень у його телефоні, причиною загибелі військовослужбовця-контрактника став розлад в особистих стосунках з дівчиною», — заявили Міноборони Росії.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook