У столичному військовому ліцеї відкрили меморіальну дошку колишньому випускникові, який загинув у зоні проведення ООС (Відео)

фото: Міністерство оборони України

фото: Міністерство оборони України

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна урочисто відкрили меморіальну дошку  на честь випускника ліцею, старшого лейтенанта Олексія Ощепкова, який загинув 4 вересня 2014 року при виконанні бойового завдання в районі проведення Антитерористичної операції поблизу с. Дмитрівка, Новоайдарського району Луганської області.

За захист територіальної цілісності України, відвагу та героїзм в боях старший лейтенант Олексій Ощепков був нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеню (посмертно).

На урочистій церемонії відкриття пам’ятної дошки були присутні родичі, друзі та бойові побратими, які вшанували пам’ять загиблого героя.

— Прикро і боляче, що ми втрачаємо мужніх воїнів, які гинуть за ідеали свободи і справедливості, за те, щоб ми з вами жили в незалежній країні. Ми обов’язково переможемо, тому що на нашому боці такі захисники, як Олексій. І наше з вами завдання — ніколи не забувати про цих людей, які поклали своє життя заради України. Слава Україні! — сказав начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук.

Після завершення церемонії усі присутні поклали до пам’ятного знаку квіти.

Докладніше — у відео  Військового телебачення України:

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook