У справі Зайцевої і Дронова перед вироком суду з’являється все більше «білих плям» (Відео)

Зайцева Дронов в суді вертРозгляд справи про харківську ДТП, в якій восени 2017 року загинули 6 людей,  у суді добігає кінця — до вироку залишилось кілька засідань, однак у цій справі з’являється все більше «білих плям» на користь підозрюваних.

Так, щодо водійки «Лексуса» Олени Зайцевої, то експертиза і суд так і не встановили швидкість, з якою рухався її автомобіль, хоча спідометр у момент удару так і застиг на позначці 102 км/год. Також суд і правоохоронці так і не забезпечили появу в залі суду ключового свідка, яка мала б пояснити, чому взяла у підозрюваної Зайцевої так мало матеріалу для аналізів, що зробити їх повторно не можна. Ця обставина вкрай важлива, бо суд так і не встановив, чи була Олена Зайцева за кермом під дією наркотиків: у первісному висновку експертизи вказано, що в сечі Зайцевої  є опіати, та з обвинувального акту прокуратури це зникло.

Читайте також: Саме той ракурс: момент ДТП з масовими жертвами у Харкові (Відео)

Крім того, слідство і суд так і не знайшли ще одного свідка — водія червоної машини, що була на місці ДТП.

Читайте також: Прокуратура пояснила, чому зникли обтяжуючі обставини щодо Зайцевої у справі смертельної харківської ДТП (Відео)

Є й чимало «білих плям» і щодо іншого підозрюваного — водія «Таурега» Геннадія Дронова.

Читайте також: Справа смертельної харківської ДТП: свідок розповів про водія, який міг брати участь у перегонах з Зайцевою і втік з місця аварії (Відео)

Рідні потрепілих і загиблих у ДТП вважають, що слідство і суд роблять усе, щоб винні в ДТП отримали якнайм’якше покарання. Відтак написали звернення до  найвищих посадовців України з вимогою забезпечити правосуддя. Родичі шести загиблих кажуть, що якщо рішенням суду будуть незадоволені, то звернуться до суду міжнародного.

Читайте також: Смертельна ДТП у Харкові: експертиза дала фатальні результати

Всі подробиці — у сюжеті Факти ICTV.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook