У справі загибелі Дениса Чаленка радикальні зміни: поліція заявила про нові докази (Відео)

Денис Чаленко

Денис Чаленко

Знайдений місяць тому мертвим на колії 14-річний Дениса Чаленко може бути жертвою умисного вбивства — така тепер основна версія правоохоронців, які раніше заявляли, що підлітка насмерть збив поїзд.

Про такі радикальні зміни у ході слідства, що призвели до перекваліфікації кримінального провадження за іншою статтею ККУ, заявили 28 листопада київські поліцейські, які тепер розслідують цю справу. Про це повідомляє ТСН.

Про перекваліфікацію провадження на статтю ККУ «умисне вбивство» столичний слідчий у Прилуках заявив місцевим мешканцям, які прийшли під відділок поліції вимагати від правоохоронців результатів за місяць слідства.

«Було прийнято рішення про зміну кваліфікації правового правопорушення», — повідомив батькам і мешканцям Прилук слідчий поліції Владислав Кирпун.

За його словами, перекваліфікували провадження правоохоронці на підставі нових даних експертизи — під нігтями мертвого підлітка знайшли клітини шкіри іншої людини. Тепер фахівці роблять експертизу ДНК, щоб встановити, чия саме шкіра опинилась під нігтями в мертвого підлітка. Результати цієї експертизи будуть готові 3 грудня, повідомили слідчі.

Читайте також: Резонансне розслідування загибелі Дениса Чаленка: у справі з’являються нові подробиці (Відео)

Раніше на руках загиблого Дениса Чаленка були виявлені рані, що могли свідчити про те, що перед своєю смертю Денис із кимось бився. Батьки хлопця від початку були впевнені, що їх сина 29 жовтня не збив поїзд, його вбили, а тіло просто принесли на колію, щоб замести сліди та інценувати нещасний випадок на залізниці.

Читайте також: У справі загибелі Дениса Чаленка кардинальний поворот: з’явились дві нові обставини (Відео)

Слідсто в кримінальному провадженні триває.

Батьки Дениса Чаленка запевняють, що підуть до кінця, щоб домогтися об’єктивного розслідування і покарання винного у смерті їх сина. Раніше вони заявляли, що готові навіть ексгумувати його тіло для незалежної експертизи за кордоном.

Більше подробиць — у відео ТСН.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook