У справі смертельної харківської ДТП стали відомі результати експертизи — Зайцева заговорила про пом’якшуючі обставини (Відео)

Зайцева Дронов в суді вертНа волю із СІЗО до рішення суду жоден з підозрюваних у скоєнні ДТП, в якій 6 людей загинули і 6 були травмовані, не вийде — запобіжний захід із тримання під вартою Зайцевій і Дронову під час засідання 7 листопада суд продовжив.

Під час судового засідання з рогляду справи по суті були оголошені результати повторної експертизи, проведеної на вимогу захисту Геннадія Дронова. Повторна експертиза встановила межі перехрестя і довела, що «Таурег», яким керував Дронов, виїхав за межі перехрестя на 90 см.

Читайте також: Саме той ракурс: момент ДТП з масовими жертвами у Харкові (Відео)

На заяви захисту Олени Зайцевої, чий позашляховик збив на тротуарі Харкова понад рік тому 12 пішоходів, суд не зреагував, залишивши її під вартою: захист намагався довести, що стан здоров’я кермувальниці «Лексуса» не дозволяє їй сидіти у СІЗО, та незалежна медична експертиза це не підтвердила.

Читайте також: Харківська ДТП: за рік слідства «білих плям» у резонансній справі побільшало (Відео)

Також захист Зайцевої заявив, що хоче долучити до справи як пом’якшувальну обставину чеки з переказу грошей родинам потерпілих у ДТП. Потерпілі кажуть, що не дадуть зробити це пом’якшувальною обставиною, бо від грошей вони відмовились, на що також мають документальне підтвердження.

Читайте також: «Зайцева буде намагатись уникнути покарання», — жертва харківської ДТП про рік після аварії (Відео)

Всі подробиці — у сюжеті Факти ICTV.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook