У справі смертельної харківської ДТП новий поворот: потерпілі бояться, що Зайцева і Дронов отримають кардинально інше покарання (Відео)

Засуджені Олена Зайцева і Геннадій Дронов

Засуджені Олена Зайцева і Геннадій Дронов

Внаслідок оскарження вироку суду першої інстанції засуджені до 10-ти років за ґратами Олена Зайцева і Геннадій Дронов можуть отримати кардинально інше покарання і вийти на волю з умовним терміном.

Про це заявляю сторона потерпілих у розгляді справи резонансної ДТП, в ході якої «Лексус» Зайцевої після зіткнення з «Таурегом» Дронова восени 2017 року змів з тротуару у Харкові 12 перехожих, половина з яких загинула.

Родичі потерпілих і загиблих у цій ДТП обурені зміною позиції засуджених і звернулись до президента України з проханням взяти розгляд цієї справи під контроль, щоб винні у смерті людей не вийшли на волю.

Читайте також: У справі смертельної харківської ДТП радикальний поворот: Зайцева оголосила, чого хоче від апеляції на вирок суду (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», винна у смерті шести людей у харківський ДТП і засуджена за це на 10 років Олена Зайцева подала апеляцію на рішення суду першої інстанції. Замість 10-ти років за ґратами засуджена вимагатиме в апеляційному суді 5 років і то умовно.

Про таку радикальну зміну позиції засудженої водійки «Лексуса» повідомила адвокат Зайцевої.

Читайте також: Смертельна харківська ДТП: суд оголосив вирок у справі (Відео)

Олена Зайцева, яка в останньому слові під час засідання суду першої інстанції визнавала свою провину і просила пробачення в рідичів постраждалих у ДТП, тепер думку змінила і провину вирішила перекласти на водія «Таурега» Геннадія Дронова, якого суд першої інстанції засудив також до 10-ти років.

Читайте також: Вирок Зайцевій і Дронову у справі смертельної харківської ДТП: чому експерти не побачили очевидного (Відео)

Геннадій Дронов, з «Таурегом» якого зіштовхнулось на величезній швидкості авто Зайцевої, своєї провини у загибелі людей у ДТП у суді першої інстанції не визнавав і заявляв, що подаватиме апеляцію.

Читайте також: У справі смертельної харківської ДТП обоє засуджених ставити крапку не збираються: вироки оскаржили (Відео)

Оскарження рішення суду у справі смертельної харківської ДТП, учасниками якої є Олена Зейцева та Геннадій Дронов, Харківський апеляційний суд почне розглядати об 11 годині 14 серпня.

Більше — у відео «Сьогодні»

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook