У справі смертельної харківської ДТП кардинальний поворот: є нові дані про підозрювану Олену Зайцеву (Відео)

Підозрювана Олена Зацева

Підозрювана Олена Зацева

Справу харківської ДТП, у якій восени минулого року загинули 6 людей, суд продовжує слухати по суті і допитувати свідків.

31 липня під час судового засідання з’ясувались нові дані про підозрювану Олену Зайцеву. Саме вона керувала «Лексусом», який після зіткнення з «Таурегом» Геннадія Дронова змів на тротуарі Харкова 12 людей, половина з яких загинула.

Читайте також: Саме той ракурс: момент ДТП з масовими жертвами у Харкові (Відео)

Під час цього судового розгляду сторона потерпілих оприлюднила документ, що кардинально може вплинути на рішення суду і суттєво вплинути на рішенян суду щоджо покарання Зайцевої. Йдеться про висновок експертизи спеціалізованого центру Мінохорони здоров’я, який доводить, що в момент аварії Олена Зайцева була під дією наркотиків.

Читайте також: Прокуратура пояснила, чому зникли обтяжуючі обставини щодо Зайцевої у справі смертельної харківської ДТП (Відео)

По таку експертизу сторона потерпілих звернулась у МОЗ після того, як у первісному аналізі Олени Зайцевої лікарі знайшли опіати, а з переданог ов суд прокуратурою обвинувального акта ця обставини зникла.

Читайте також: Справа смертельної харківської ДТП: свідок розповів про водія, який міг брати участь у перегонах з Зайцевою і втік з місця аварії (Відео)

Крім того, оскільки суд так і не знайшов для допиту медика, яка взяла у Зайцевої для аналізу замало біоматеріалів відразу після ДТП, то сторона захисту вирішила, що така обтяжлива обставина як наркотичне сп’яніння не може залишитись без уваги суду.

Читайте також: Смертельна ДТП у Харкові: експертиза дала фатальні результати

Щодо того, наскільки Олена Зацева вправна як водій, то наразі суд з’ясував лише, що заняття у школі водіння вона пропускала.

Читайте також: У справі Зайцевої і Дронова перед вироком суду з’являється все більше «білих плям» (Відео)

Наступне судове засідання у справі відбудетсья через тиждень.

Більше подробиць пр осудове засідання 31 липня — у сюжеті Факти ICTV

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook