У справі Марківа з’явився новий ключовий свідок, дані якого можуть кардинально змінити долю засудженого екс-бійця АТО (Відео)

Віталій Марків. Фото - Фейсбук Наталія Кудрук

Віталій Марків. Фото — Фейсбук Наталія Кудрук

На підтримку Віталія Марківа в апеляційному суді зголосився свідчити французький журналіст Поль Гого, свідчення якого можуть виправдати  Марківа.

Поль Гого, який був у 2014 році в Слов’янську разом з головним свідком звинувачення, погодився свідчити на стороні захисту після того, як італійський суд першої інстанції засудив Марківа до 24-х років ув’язнення. Таке рішення суду французький журналіст вважає несправедливим, бо воно було винесене на підставі свідчень журналіста, який не знається на бойових діях.

«Він не відрізняв українських військових від сепаратистів», — каже про свідка обвинувачення Поль Гого, який разом з ним був на Донбасі.

Читайте також: На 7 років більше за вимогу прокуратури: рішення суду Італії щодо Віталія Марківа Україна оскаржить (Відео)

Поль Гого дуже здивований, що в ході слідства і суду першої інстанції свідчі Італії не захотіли поїхати на Донбас і не викликали і його в якості свідка.

«Чому вони не провели справжнє розслідування?» — дивується Гого.

Читайте також: Білозерська сказала, як можна витягти з-за ґрат Віталія Марківа: «Погані справи бояться світла»

Апеляцію у справі Марківа українська сторона подасть, як тільки матиме на руках офіцейне рішення суду першої інстанції.

Більше подробиць — у сюжеті ТСН.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook