У справі Волошина можливі кардинальні зміни: у Миколаєві протистояння і поліція хоче віддати розслідування в інші руки (Відео)

Волошин біля літакаСьогодні у Миколаєві через самогубство льотчика АТО і кервника місцевого аеропорту Владислава Волошина активісти вимагали в облради висловити недовіру голові ОДА, Очільник поліції Миколаївщини заявив, що хоче, що б справу розслідували не місцеві правоохоронці, а столичні.

Від ранку сьогодні активісти блокували роботу сесії Миколаївської облради з вимогою, щоб та висловила недовіру голові ОДА, бо той начебто спонукав Волошина піти на порушення закону і підписати протиправні документи на ремонт аеропорту.

Читайте також:Доведення до самогубства? У справі легендарного льотчика АТО Волошина з’явились нові обставини. Оприлюднена переписка (Відео)

Облрада відмовилась виконувати цю вимогу.

Читайте також: Загибель героя АТО Волошина: поліція визначилась зі статтею ККУ, за якою вестиме кримінальне провадження (Відео)

Тим часом очільник поліції Миколаївщини заявив, що готовий передати розслідуванян справи в Головне слідче управління Нацполіції.

Читайте також: У справі загибелі льотчика АТО Волошина з’являються нові свідчення (Відео)

«Підкреслюю та наголошую, що слідство не відкидає жодної з шести оприлюднених раніше версій, проводяться всі необхідні експертизи. Неодноразово поліція закликала всіх, хто володіє будь-якою корисною для слідства інформацією, звернутися до Слідчого управління, – повідомив очільник поліції області. – Та попри всі запрошення, навіть встановлені особи, співробітники аеропорту, які повідомляли пресі, що володіють інформацією про тиски або корупційні складові, вже вдруге не з’явились на допит на виклик слідчого. А також після того, як я запропонував громадськості здійснювати прозорий та неупереджений контроль над ходом слідства, долучивши до справи в рамках кримінального провадження адвокатів від сторони родини Владислава Волошина. Адвокатів, яким би довіряла громада, родина загиблого, ЗМІ, і який би міг знайомитись з матеріалами справи, долучати свідків та подавати клопотання. Минуло три доби, але жоден з адвокатів не звернувся до Слідчого управління з метою надання правової допомоги сім`ї загиблого. То ж я розумію, що об’єктивність та неупередженість слідства насправді не цікавить активістів, а заклики і гасла носять суто політичний характер. Тому я звернувся до керівництва Національноі поліції України щодо зміни підслідності вказаного провадження з метою вирішення питання щодо передачі його до Головного слідчого управління або інших територіальних підрозділів», — заявив сьогодні під час сесії Миколаївської облради начальник ГУ Нацполіції в Миколаївській області Юрій Мороз.

ф1

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook