У смутку, тривозі та надії згадували «Небесну сотню» (Відео)

оришБійців «Небесної сотні» пом’янули в Оришківцях Гусятинського району. Упродовж вечора-реквієму звучали молитви, пісні і вірші.

У час Великого посту, в смутку, тривозі та надії об’єдналися Кобзареве слово, настанови священиків і тужлива народна пісня. Про це докладно — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. “Кара Майдану не відворотна. “Небесна сотня” дивиться за вами”, – активіст Майдану

В Оришківцях творчі вечори — традиція. Зазвичай вони розважальні, та цього разу зустріч була — духовно-мистецькою, бо такі – пора, потреба, настрій. Цим переповнені наші серця, пояснює організатор свята.

- Зараз наша держава переживає дуже важкий час і час великого посту. Наша зброя — це наша душа. І всі ми прийшли як патріоти України, бо всі ми переживаємо за нашу державу і шануємо пам’ять загиблих на Майдані, — говорить організатор концерту-реквієму Ярослава Угляр.

Читайте також. У міського голови запитували про парковки, військову частину і тендери (Фото)

Під цей пісенний щем у виконанні гурту «Піккардійська терція», його багатоголосся тисячі українців прощалися з героями «Небесної сотні». І тепер цей твір повів наш народ у пам’ять на глибокі століття, у пам’ять про тих, хто навічно впав на Майдані за нашу свободу. Давня лемківська пісня, що передала тугу і трагедію етнічної групи українців була улюбленою для білоруса Михайла Жизневського, який загинув на Майдані 22 січня цього року.

- «Піккардійська терція» — це також громадяни України. І те,що на серці і на душі справжніх щирих українців, це є і в нас. В нас є і біль від загиблих людей, у нас є віра в те, що Україна буде іншою, в першу чергу, кращою, — каже художній керівник «Піккардійської терції» Володимир Якимець.

Довідково. Розширений матеріал про концерт-реквієм пам’яті героїв Небесної сотні в с. Оришківці Гусятинського району дивіться у програмі «Погляд зблизька» у неділю, 23 березня. Початок — о 14 годині.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook