У складі ЗСУ служать близько трьох тисяч військовослужбовців з Тернопілля

Володимир Катинський

Володимир Катинський

Впровадження додаткових заходів щодо часткової мобілізації обговорили під час засідання ради оборони Тернопільської області, що відбулось в обладміністрації сьогодні, 12 березня.

Участь у ньому взяв в. о. голови ОДА Іван Крисак, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату полковник Володимир Катинський, прокурор Тернопільської області Юрій Гулкевич, виконувач обов’язків начальника управління МВС України в Тернопільській області Олександр Богомол.

Читайте також. Монастирищина спромоглася аж на трьох мобілізованих

Присутні були і виконувач обов’язків начальника управління СБУ Ярослав Боднарчук, начальник управління ДСНС в області  Віктор Маслей, представники обласної та міської рад, керівники відповідних структурних підрозділів ОДА.

Під час засідання розглянули питання про стан виконання Указів Президента «Про часткову мобілізацію» та «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015 році», про стан виконання п. 5 протоколу селекторної наради «З питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури» щодо об’єктів транспортної інфраструктури, а також місць масового перебування людей, які потребують першочергового захисту в разі ускладнення ситуації» та про стан виконання протокольного рішення міжвідомчої наради під керівництвом Секретаря Ради національної безпеки і оборони України «Про ресурсне та інфраструктурне забезпечення зони проведення АТО». Про це повідомив сайт ОДА.

Як повідомив Володимир Катинський, у складі Збройних Сил України перебуває близько трьох тисяч військовослужбовців з Тернопільської області. Роботу щодо проведення другого етапу четвертої черги часткової мобілізації виконують згідно плану.

Читайте також. Слідчі з Тернопілля поїхали в зону АТО озброєні та всім забезпечені (Фото, Відео)

- Тернопільська область стовідсотково виконала план мобілізації медичних працівників. Серед мобілізованих їх — близько тридцяти. Це — хірурги, терапевти, травматологи, фельдшери. Вони не тільки висококваліфіковані спеціалісти, а й справжні патріоти, — додав Володимир Катинський. – Варто відзначити успішну роботу щодо виконання загального плану мобілізації у Кременецькому, Шумському, Лановецькому та Збаразькому районах. Низькі показники мають Монастириський, Бучацький, Підгаєцький, Тернопільський райони та Тернопіль.

Поставлене завдання щодо виконання плану мобілізації повинні виконати у кожному районі, для цього посилюватимуть впровадження додаткових мобілізаційних заходів, наголосив Іван Крисак.

Читайте також. Студенти тернопільського вишу тепер швидко і кваліфіковано надають першу допомогу (Фото)

- Керівництво на місцях має відшукати ресурси для стимулювання мобілізованих військовослужбовців. Ним може бути соціальне забезпечення, виділення земельних ділянок під облаштування свого господарства, — продовжив Іван Крисак. – Закликаю керівників підприємств та державних установ проводити відповідну інформаційну роботу серед працівників. Ми маємо героїчні приклади тих, хто тривалий час зі зброєю в руках проявляє патріотизм та захищає державу. Вони довели, що варті називатись нащадками лицарів Київської Русі, запорожців, воїнів УПА. Ці чоловіки захищають, у першу чергу, спокій своїх і наших сімей, завдяки їхньому героїзму агресор не просувається далі територією України. Ми повинні усвідомити, що захист рідної землі – спільний обов’язок усіх громадян. Переконаний, що ми його виконаємо!

Софія Левицька

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook