У школах Тернополя через грип і ГРВІ оголосили карантин

карантин-дошка і перевернуті стільці на партиНаразі навчання у школах призупиняється до кінця цього тижня. Рекомендовано зупинити навчальний процес і в ПТУ та вишах Тернополя. У місті запроваджується масковий режим.

Таке рішення прийняла сьогодні спеціальна комісія, керуючись рівнем захворюваності на грип і ГРВІ.

Навчання школи Тернополя призупиняють від завтра, 14 грудня, повідомляє Тернопільська міськрада.

Читайте також: Як не можна лікувати ГРВІ і грип та як їх розрізнити (Відео)

13 грудня відбулося засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій у зв’язку з підвищенням рівня захворюваності на грип та ГРВІ у Тернополі. На засіданні було прийнято рішення призупинити навчання в освітніх закладах міста з 14 до 16 грудня.

«За останніми даними, у Тернополі перевищено епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ на 6,2%. Причому кількість хворих щоразу збільшується, половина з них — діти. Тому було прийнято рішення оголосити карантин у школах Тернополя, а також рекомендовано призупинити навчання у професійно-технічних та вищих навчальних закладах міста», — розповідає заступник міського голови Леонід Бицюра.

Комісія також зобов’язала у місцях масового скупчення людей ввести масковий режим, зокрема, у громадському транспорті, у закладах громадського харчування, побуту та посилити дезінфекцію транспортних засобів і приміщень.

Чи буде продовжено карантин надалі, комісія визначить найближчими днями, беручи до уваги дані щоденного моніторингу ситуації рівня захворюваності на грип та ГРВІ.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook