У Росії відкрили чергову кримінальну справу на Муженка і Полторака

Фото - Reuters

Фото — Reuters

Загалом проти Міністра оборони України, начальника Генштабу і командирів підрозділів ЗСУ у Росії вже порушено понад два десятки кримінальних справ.

Цього разу Слідчий комітет РФ повідомив, що порушив «кримінальні справи» щодо Муженка і Полторака. В Росії їх обвинувачують начебто в заборонених методах ведення війни.

«Головним слідчим управлінням СК Росії порушено 20 кримінальних справ щодо Міністра оборони України Степана Полторака, його заступників Олега Руснака, Івана Шевчука, Ігоря Павловського, Олександра Дубляна, начальника генерального штабу Віктора Муженка, а також його перших заступників та заступників Ігоря Колесника, Сергія Бессараба і Володимира Хижего, посадових осіб, які здійснюють керівництво розвідкою, сухопутними військами і повітряними силами, в тому числі спеціальними операціями: Сергія Попка, Василя Бурби, Сергія Наєва, Анатолія Пушнякова, Олександра Красноока, Олександра Павлюка, Андрія Грищенка, Олександра Локоти, Сергія Дроздова, Михайла Забродського, Ігоря Луньова та Ігоря Воронченка. В їхніх діях слідство вбачає ознаки злочинів, передбачених ст. ст. 356, 357 КК РФ (застосування заборонених засобів і методів ведення війни, геноцид)», — йдеться в повідомленні.

У СК РФ додали, що російська сторона має намір оголосити високопоставлених співробітників українського оборонного відомства в розшук.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook