У Росії дефіцит коштів: громадян обкладають додатковими податками

1У Росії починає тиснути на бюджет дефіцит коштів. Тож уряд вирішив цю задачу звичним шляхом: підвищив податки на населення. Все це робилося під соусом «досягнення прискорення економічного зростання», повідомляє Діалог.

У російському уряді заявили, що терміново потрібно відразу після виборів обкласти населення новими податками. Путінські чиновники пояснюють, що свої пропозиції щодо збільшення податкового навантаження на рядових споживачів вони зробили «з метою прискорення економічного зростання».

Міністр економічного розвитку РФ Максим Орєшкін на з’їзді провладної партії «Єдина Росія» розповів про впровадження нового податкового режиму після президентських виборів 2018 року. Основна мета даного нововведення — перерозподіл податкового навантаження з бізнесменів на звичайне рядове населення.

Одна з ключових заходів податкових перетворень в наступному році — підвищення ПДВ, а точніше, підвищення ставки з нинішніх 18% до 20-22% з попутним скасуванням пільг. Як варіант також розглядається відродження податку з продажів, який повинен стягуватися з обороту підприємств і доповнювати ПДВ.

Російська влада, спостерігаючи, як бізнесмени стрімко виводять капітал з подсанкціонной країни, намагаються утримати їх на території своєї держави, але зробити це хочуть головним чином за рахунок простих споживачів. Через таку політику очікується чергове зубожіння найменш захищених верств населення: інвалідів, пенсіонерів, багатодітних сімей.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook