У різних областях України проведено 28 обшуків: правоохоронці оприлюднили причину

9Під прицілом прокуратури Автономної Республіки Крим та Служби безпеки України опинилися підривні антиукраїнські центи, що діяли на території нашої держави. Згідно з повідомленням прокуратури Кримської автономії, правоохоронці, діючи в межах кримінального провадження за фактами вчинення злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110, ч.1 ст. 111 та ч. 1 ст. 255 Кримінального кодексу України, здійснили заходи з блокування підривної діяльності таких центрів.

Внаслідок «реалізації єдиного оперативного плану проведено 28 обшуків у Дніпропетровській, Львівській, Херсонській, Миколаївській, Херсонській областях та місті Києві за місцем проживання, роботи, тимчасового перебування, знаходження автотранспорту осіб, причетних до організації антидержавницьких акцій в Україні».

«Уловом» стали докази скоєння «протиправних дій в інтересах спецслужб сусідньої держави, які, після проходження процедури легалізації, дозволять здійснити публічне викриття спеціальних підривних акцій та інформаційних операцій проти Української держави». Повідомляється про вилучення агітаційних матеріалів, зміст яких спрямований на підтримку анексії Криму, грошових коштів, документів, що містять інформацію з обмеженим доступом, гранат і патронів, що свідчать про підготовку до протиправних антиукраїнських акцій.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook