У рейд Тернопіль-Шумськ-АТО волонтери поїхали бусом «Балу» (Фото)

оснВолонтерський рейд тернопільських, шумських і східноукраїнських волонтерів розпочався 23 січня.

Нагадаємо, активісти групи «Схід і Захід разом» це — тернополянин Василь Конько, представник Луганщини Едуард Хатмуллін і багато-багато інших.

Читайте також. Бус, який купила громада Великого Ходачкова, допомагає бійцям на 29-31 блокпостах (Відео)

Шумські волонтери із Самооборони під керівництвом Володимира Каніщева підготували до відправки на схід допомогу вагою поверх 6 тонн. Там — і спорядження, і харчі, і обладнання, і медикаменти.

Найбільшою окрасою і гордістю цього рейду, звичайно, є повнопривідний автомобіль (бус) «Volkswagen Transporter», який тернопільські підприємці та волонтери придбали, щоб доставляти до найвіддаленіших бойових постів волонтерську допомогу. Адже зараз там на фронті розбитими танками дорогами не кожна машина проїде.

Читайте також. Тернополянам передали привіт і подяку від медиків Дебальцевого (Відео)

У Шумьку хлопці перебрали двигун, пофарбували машину, дещо вдосконалили і дали їй назву «Балу». Саме так називають волонтера Василя Конька наші бійці.

Варто згадати наших земляків, які вагомо підтримали почин Василя Конька і інших волонтерів: директор магазинів «Мега-Люкс» і «Орбіта» Іван Барлдін, директор ПП «Продекспорт» Степан Рубай, директор ПП «Галактика-комфорт» Володимир Чарнош, директор ПП «Ярош» Юрій Решетуха, замдиректора ПП «Зготсервіс»(Підволочиськ) та багато інших.

До речі, машини і вантажі перед далекою дорогою освятили священики.

Софія Левицька. Фото — Ігоря Крочака

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook